25.3.2022

Co se chystá: muzea a knihovny

Program IROP se zaměřuje také na oblast kulturního dědictví a cestovního ruchu. Rádi bychom vás...

Program IROP se zaměřuje také na oblast kulturního dědictví a cestovního ruchu. Rádi bychom vás v tomto směru upozornili na dvě výzvy.

První výzvy se týká obecních muzeí a finanční prostředky získané z programu IROP bude možné použít na revitalizaci i novou výstavbu, a to např. depozitářů, expozic, návštěvnických center, technického zázemí, edukačního zázemí, konzervaci a restaurování nebo ochranu muzejních sbírek.

Druhá výzva se věnuje knihovnám vykonávajícím a zajišťujícím regionální funkce, základním knihovnám provozovaným obcemi nad 10 tisíc obyvatel a základním knihovnám se specializovaným knihovním fondem. Získané prostředky lze použít na revitalizaci jak knihovny, tak depozitáře, expozice, návštěvnická nebo edukační centra a technické zázemí a také konzervaci, restaurování, ochranu knihovních sbírek nebo na technické vybavení knihoven.

S dotačními procesy máme bohaté zkušenosti a dobře víme, co funguje. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy nebo nápady. Probereme vše potřebné a rádi se s vámi pustíme do práce a postaráme se o administrativu a další nezbytné kroky.

Recent Resources
& Insights

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis bibendum ornare orci, a eleifend nulla semper id. Etiam non purus tincidunt, sagittis nibh ac,.

Explore Resources

Chcete se o nových dotačních výzvách dozvědět jako první?

Zanechte nám tady svůj e-mail a dostávejte informace z první ruky!
Odběr novinek můžete kdykoliv odhlásit.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Beru na vědomí Zásady ochrany osobních údajů