9.12.2021

Kdy můžeme očekávat první výzvy?

Často se nás ptáte, jaký je aktuální stav IROP dotací. Proto jsme shrnuli zásadní informace, které máme k 8. 12. 2021 k dispozici...

Často se nás ptáte, jaký je aktuální stav Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) 2021-2027. Proto jsme shrnuli zásadní informace, které máme k 8. 12. 2021 k dispozici.

Dne 5. 11. 2021 byl vládou České republiky schválen Programový dokument IROP 2021-2027 a během prosince 2021 bude zahájeno oficiální vyjednávání s Evropskou komisí.

Předpokládaný termín schválení Programového dokumentu Evropskou komisí je duben 2022 a předpoklad pro vyhlášení prvních výzev je květen 2022.

Po schválení Programového dokumentu Evropskou komisí bude Monitorovací výbor IROP schvalovat hodnoticí kritéria – jejich přesnější definice by měla být známa na přelomu roku 2021/2022.


O dalším vývoji vás budeme informovat. Pokud se přihlásíte k odběru newsletterů, žádná aktualita vám neunikne.


V každém případě jsme připraveni opět využít našich dlouholetých zkušeností a zájemcům o získání dotace pomáhat jak se zpracováním a podáním žádosti, tak s administrací samotného čerpání. Neváhejte se nám ozvat s jakýmkoliv dotazem nebo nápadem.Recent Resources
& Insights

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis bibendum ornare orci, a eleifend nulla semper id. Etiam non purus tincidunt, sagittis nibh ac,.

Explore Resources

Chcete se o nových dotačních výzvách dozvědět jako první?

Zanechte nám tady svůj e-mail a dostávejte informace z první ruky!
Odběr novinek můžete kdykoliv odhlásit.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Beru na vědomí Zásady ochrany osobních údajů