Co je IROP
a pro koho je vhodný?

IROP je Integrovaný rozvojový operační program, který v České republice rozděluje finanční prostředky přidělené Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.

Co je IROP a pro koho je vhodný?

Cílem programu IROP je zajištění udržitelného rozvoje ve městech a obcích, zajištění vyváženého rozvoje území a v neposlední řadě zlepšení veřejných služeb a správy pro zvýšení konkurence schopnosti napříč Evropou. Program je určen především pro obce, města, kraje, ale také pro neziskové organizace, sociální služby, IZS, státní organizace a další subjekty.

My jsme tu od toho, abychom vám se získáním dotací pomohli. Zapište se k odběru newsletterů nebo sledujte dotační výzvy na našich stránkách a hlavně: neváhejte se nám ozvat – poradíme, probereme možnosti a společně najdeme to nejlepší řešení.

25 mld. Kč

je určeno na vaše projekty

80 %

nákladů vám profinancuje IROP

10 383

schválených projektů v období 2014–2020

IROP v období 2014 – 2020

Jak si vedl IROP ve svém minulém období 2014–2020? Celková alokace pro tuto dotační etapu byla 125 miliard Kč. Vyčerpáno bylo 122 miliard Kč na 10 383 schválených projektů. Doposud bylo vyplaceno 67 miliard Kč, další projekty čekají na dokončení a proplacení ex-post, tedy po jejich dokončení.

Vyberte dotační okruh, který vás zajímá

Prioritní osy IROP

Chcete se o nových dotačních výzvách dozvědět jako první?

Zanechte nám tady svůj e-mail a dostávejte informace z první ruky!
Odběr novinek můžete kdykoliv odhlásit.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Beru na vědomí Zásady ochrany osobních údajů